Arkana to polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. Podąża ona za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry.

arkana

1. Zabieg oczyszczająco-normalizujący  – zabieg polecany dla skór zanieczyszczonych, tłustych, trądzikowych, suchych z zaburzeniami rogowacenia, szarych, przebarwionych oraz starczych. Dzięki niemu skóra pozbędzie się zanieczyszczonych porów, zmniejszy się wydzielanie sebum, złuszczą się stare komórki, wygładzi się jej struktura oraz wyrówna się koloryt. 

2. Zabieg głęboko nawilżający z aminokwasami i kwasem hialuronowym – zabieg wskazany dla skór suchych, silnie odwodnionych oraz z zaburzeniami złuszczania. Dzięki niemu twoja skóra będzie głęboko i długotrwale nawilżona, a bariera hydro-lipidowa zostanie odbudowana.

3. Biomimetyczny zabieg liftingujący z peptydami – zabieg polecany na zmarszczki, bruzdy i utratę jędrności skóry. Bardzo dobrze sprawdza się przy zmianie owalu twarzy, opadających powiekach oraz jest stosowany jako profilaktyka przeciwzmarszczkowa. Dzięki niemu ulegnie poprawie architektura twarzy, spłycą się zmarszczki, zniweluje się tendencja do opadania powiek, twarz, szyja i dekolt ulegną liftingowi.

4. Wyciszający zabieg z wyciągiem z sakury i kompleksem anty-couperose – zabieg przeznaczony dla skór szczególnie wymagających. Wskazany dla skór wrażliwych, alergicznych, płytko unaczynionych, podrażnionych oraz z trądzikiem różowatym. Dzięki niemu twoja skóra się wyciszy, uszczelnią się naczynia krwionośne, zredukują się podrażnienia, zaczerwienienia oraz świąd, podniesie się odporność skóry.